Uluslararası çocuk aikido semineri

Uzun yıllardır dünyanın 4 bir yanında katıldığımız eğitim programları ile çocuklarımız için sadece onlara özel dizayn edilmiş bir eğitim programı uygulamaktayız.
Ömür boyu sürecek bir eğitim yolunu onların psikolojik dünyalarına ve fiziksel ihtiyaçlarına cevap verecek bir program dahilinde sunmaktayız.
Öğrendikleri sanatın dünyadaki yerini anlamaları, yabancı bir öğretmenle uluslararası bir seminer, kamp ortamını deneyimlemeleri açısından sadece çocuklarımıza özel aikido seminer ve kampları da organize etmekteyiz. Aldıkları eğitimle çocuklarımız dünyanın neresine gitseler uluslararası aikido topluluğunun bir parçası olduklarını kesinlikle hissedebileceklerdir.

Kaliteli bir sporcu ancak bilinçli bir ailenin desteğiyle yetişir!

Rutin eğitimin yanı sıra çocuk aikidocularımız için organize ettiğimiz seminer ve kamplar, uluslararası bir organizasyonun, büyük bir ailenin parçası olduklarını, profesyonel bir takımın üyesi olduklarını hissettirmekte, bir çocuk oyunu, aktivitesi içinde olmadıklarının farkındalığına erişmeleri için de ayrıca önem taşımaktadır. Spor kültürünün malesef ki çok gelişkin olmadığı ülkemizde organizasyon olarak çok uzun süreli sporcu bağlılığına sahibiz.

Çocuk yaşta başlayan bir çok öğrencimiz artık aikido eğitim yaşantılarına yetişkin gurup içerisinde devam etmektedir.
Fiziksel savunma eğitiminin yanı sıra, katıldıkları bu uluslararası platformlar, sosyal ortamlar sporcunun hayatında önemli yer tutmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş